Kinderopvang De Verbinding krijgt bezoek van een kudde koeien

Kinderen van kindcentrum De Verbinding keken maandagochtend 21 juli hun ogen uit. Naast hun speelplaats aan de voet van de Bemmelsedijk stond er opeens een kudde koeien met kalfjes te grazen. Dat meldt de Gelderlander.

De kinderen staan ook op de eerste rij als de koeien worden gevangen. Een Black Angus-stier laat zich niet zomaar vangen en springt over het hek. Niet veel later lukt het toch om hem in de veewagen te krijgen en terug te brengen naar zijn wei in park Lingezegen.

Terrein voor de koeien 

Naast kindcentrum De Verbinding was toevallig een terreintje omheind. Dit plekje was eigenlijk bedoeld voor bouwvakkers om te parkeren. Maandagochtend stonden er nog geen auto’s, dus daarom werd besloten om de kudde koeien daar te vangen.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk