31 mei 2023 om 12:01
< 1 min lezen

SLIM-mer MKB: hoe GDBC, Xtract en Nidaros het MKB helpen

Het Groningen Digital Business Centre (GDBC) van de RUG heeft twee jaar lang de handen ineen geslagen met IT-bedrijf Nidaros uit Hoogeveen en organisatie-adviesbureau Xtract in Zuidlaren om het midden-en kleinbedrijf (MKB) in het Noorden te helpen in de digitale wereld: het project ‘SLIM-mer MKB’ is inmiddels afgerond en alle partijen kijken terug op een prima samenwerking met mooie successen.

,,Veel bedrijven worstelen met digitale ontwikkelingen. Het ontbreekt hen aan kennis en middelen om succesvol te opereren, maar digitalisering is heel hard nodig om in de toekomst een goede positie op de markt te behouden. En de digitale wereld verandert snel”, zegt Bas Baalmans van het GDBC van de RUG. “Met dit project, mede mogelijk gemaakt door de zogenaamde SLIM-subsidie (Stimuleringsregeling Leren en ontwikkelen in mkb-ondernemingen), hebben we veel MKB bedrijven een stap verder kunnen helpen in de digitalisering.”

Bekijk de after movie voor een korte terugblik met de partners, deelnemende bedrijven en studenten. Geinteresseerd in ook een samenwerking met ons? Neem contact op via gdbc@rug.nl

 

 

Relevante artikelen

Alles van blogs van onze klanten
    • Basisonderwijs

    Mazelenuitbraak op basisschool Almere kwam door familievakantie naar Marokko

    Vandaag om 15:52
    • Basisonderwijs

    Vuurwerk in gebouw van basisschool in Maarssen gegooid

    Vandaag om 13:24

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant