20 augustus 2018 om 11:40
< 1 min lezen

Veiligheidswaarschuwing om stuur van kinderfiets dat los kan schieten

A.I.&E. roept het kinderfietsje met artikelnummer 01962, barcode 8711252 01962 8 en batchnummer 2040661 tot en met 2041944 terug. Het stuurt van het fiets kan tijdens gebruik loskomen. Dit meldt de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).

Na onderzoek naar de veiligheid van dit speelgoed bleek dat het stuurt tijdens gebruik mogelijk los kan komen. Tevens is er kans op beklemming van de vingers bij de voorwielen.

Het artikel is verkocht vanaf augustus 2017 bij A12Toys, Kijk Up B.V., Starco VoF, Steakhouse The Longhorn en Supermarkt ‘T Hoekje. A.I.&E. roept op om het speelgoed te retourneren naar het filiaal waar dit artikel is gekocht. Het aankoopbedrag zal vergoed worden. Al eerder werd ditzelfde fietsje teruggeroepen bij de Action.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Wat zijn de nadelen van gratis kinderopvang?

    Vandaag om 10:00
    • Kinderopvang

    Kinderopvang Partou in Drachten vecht tegen dreigende sluiting

    Gisteren om 14:42

Aankomende evenementen

03 Dec
Oratie Daan van Uhm
  • Limburg
09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht