18 juni 2018 om 17:33
< 1 min lezen

Inzending voor Gouden Guppy geopend

Op woensdag 24 oktober wordt de Gouden Guppy uitgereikt, een vakjuryprijs voor de beste app voor peuters en kleuters van 0 tot 6 jaar en onderdeel van de Cinekid Media Awards. App- en game-ontwikkelaars, uitgevers en mediamakers kunnen hun product voor 14 september 2018 inzenden. Dit meldt Mediawijzer.net.

Om voor de Gouden Guppy in aanmerking te komen moet een app voldoen aan diverse voorwaarden. Het moet aantrekkelijk, betrouwbaar en gebruiksvriendelijk zijn, een goede link leggen tussen spel en werkelijkheid en jonge kinderen optimaal de ruimte tot spelen en ontdekken bieden. Een vakjury zal uit de ingezonden apps een aantal nomineren voor de Gouden Guppy.
 
 Als onderdeel van de Cinekid Media Awards 2018 wordt de Gouden Guppy op woensdag 24 oktober uitgereikt door Mediawijzer.net. Het doel van de Cinekid Media Awards is het stimuleren en belonen van de ontwikkeling van goede en innovatieve content voor kinderen en jongeren. Op 24 oktober 2018 worden tijdens het 32ste Cinekid Festival voor het eerst de Cinekid Media Awards uitgereikt.  
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Kabinet moet doorgaan met hervorming van de kinderopvang

    Gisteren om 11:29
    • Kinderopvang

    Specialistische buitenschoolse opvang Zuidoost-Brabant voert stop in, kinderen kunnen naar reguliere opvang

    13 oktober 2025 om 14:34

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant