13 april 2016 om 15:54
< 1 min lezen

Kinderopvang Groningen zegt het met bloemen op Dag tegen Pesten

Op dinsdag 19 april wordt de Landelijke Dag tegen Pesten gehouden. De locaties van Stichting Kinderopvang Stad Groningen (SKSG) springen daarop in door de kinderen geschreven complimentjes aan elkaar te laten geven. Dit meldt Dagblad van het Noorden.

Alle kinderen geven elkaar die dag een persoonlijk en gemeend compliment, die ze hebben opgeschreven. Deze wordt vastgemaakt aan een bloem en zo wordt aan elk kind een bloem met compliment uitgedeeld. In totaal krijgen zo’n 3500 kinderen een bloem.
 
Volgens pedagoge Eline Kamer laat de SKSG zo zien dat iedereen erbij hoort en iedereen welkom is. “We willen ernaartoe dat iedereen respectvol met elkaar omgaat.” Dat betekent dat er niet alleen op deze speciale dag aandacht wordt besteed aan hoe er met elkaar moet worden omgegaan, maar dat het pesten structureel wordt aangepakt. 
 
SKSG heeft meer dan 100 locaties voor kinderopvang in en buiten de stad Groningen. De stichting verzorgt al bijna 115 jaar alle vormen van professionele kinderopvang bij kindercentra en gastouders.
 
© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    BSO-bus is een stuk veiliger dan zijn voorganger de Stint

    Vandaag om 14:16
    • Kinderopvang

    Ouders uit Drachten strijden tegen sluiting kinderopvang

    Gisteren om 13:08

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant