27 juni 2014 om 12:56
< 1 min lezen

ModderDag: vies worden mag

Het is vandaag ModderDag. Dit houdt in dat vandaag tienduizenden kinderen op honderden locaties verspreid over het land de natuur in duiken en een dagje vies worden. Dit meldt Sp!ts. 
 

Veel scholen, kinderopvangcentra, peuterspeelzalen en andere organisaties hebben zich opgegeven voor deelname aan het evenement. Samen met hun begeleiders gaan de kinderen slootje springen, spelen met zand en water of een boom beklimmen. 
 
Kinderen een positieve ervaring op laten doen in de natuur, dat is de bedoeling van het evenement. “Vies worden mag op deze dag”, aldus de organisatie.
 
Dit is de tweede ModderDag die in ons land georganiseerd wordt. Vorig jaar namen er zo’n 60.000 kinderen deel aan het evenement. Het idee komt oorspronkelijk uit Nepal. 
 
© Nationale Onderwijsgids   

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Basisonderwijs

    Basisschool in rouw vanwege noodlottig ongeval lerares

    Vandaag om 15:47
    • Basisonderwijs

    Leerlingen op Texel ontvangen Sinterklaas met zelfgeschreven lied

    Vandaag om 14:10

Aankomende evenementen

10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht