16 januari 2018 om 11:29
< 1 min lezen

Media Ukkie Dagen: ‘Dreumesen, peuters en kleuters mediawijs?’

Dit jaar vinden voor de zevende keer de Media Ukkie Dagen plaats. Van vrijdag 6 april tot en met vrijdag 13 april ligt de focus op het mediagebruik van jonge kinderen van 0 tot en met 6 jaar. Het thema van de Media Ukkie Dagen 2018 is: Dreumesen, peuters en kleuters mediawijs? Dit meldt Mediawijzer.net.

Jonge kinderen zijn zeer mediavaardig. Ze zijn als geen ander wegwijs in hun favoriete filmpjes en apps. Maar mediavaardigheid is niet hetzelfde als mediawijsheid. Tijdens de Media Ukkie Dagen 2018 staan daarom vragen centraal zoals: hoe leer je je kinderen mediawijs gedrag? En wat kun je jouw peuter en kleuter nu al leren over het omgaan met media? 
 
De campagne Media Ukkie Dagen is een initiatief van Mediawijzer.net, het Nederlandse netwerk voor mediawijsheid. Mediawijzer.net heeft tot doel om de mediawijsheid van kinderen van 0 tot 18 jaar te bevorderen, met speciale focus tijdens de Media Ukkie Dagen op jonge kinderen van 0 tot en met 6 jaar, hun ouders en professionele opvoeders. 
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Basisonderwijs

    Brand in basisschool Winschoten ontstaan door vuurwerk

    16 januari 2026 om 13:43
    • Basisonderwijs

    Basisschool en schoolplein voor de rest van het jaar verboden toegang voor Friese oma

    16 januari 2026 om 12:51

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht