18 februari 2025 om 14:08
< 1 min lezen

Interactieve webinar over kinderopvang voor peuters in de asielopvang

Het GOAB organiseert op 10 april 2025 een interactieve webinar over kinderopvang voor peuters in de asielopvang. Gemeenten en kinderopvangorganisaties hebben namelijk een belangrijk rol in het opstellen en implementeren van beleid dat geschikt is voor deze groep jonge kinderen. Tijdens de webinar leren gemeenten en kinderopvangaanbieders alles over hoe ze samen een veilige en toegankelijke kinderopvang kunnen realiseren voor jonge asielkinderen. Dit meldt het GOAB.

Tijdens de gratis webinar worden onder meer de meest recente cijfers, trends en inzichten over peuters in de asielopvang besproken. Ook komt de samenwerking tussen asielorganisaties, de kinderopvang en gemeenten aan bod en deelt het GOAB een praktijkvoorbeeld.

Duo-aanmeldingen mogelijk

Gemeenten en kinderopvangaanbieders kunnen deelnemen aan de webinar. Het is mogelijk om in duo’s aan te sluiten, waarbij een afgevaardigde van de gemeente is en eentje vanuit de kinderopvang. Ontwikkeling en uitvoering van passend beleid kan zo meteen een praktische uitwerking hebben.

Aanmelden voor webinar

Aanmelden kan nu alvast, maar let wel: het programma is pas om donderdag 20 maart volledig bekend. Deelnemers kunnen zich hier aanmelden voor de webinar op 10 april van 15.00 uur tot 16.30 uur. 

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Kinderopvang moet nog steeds zo goed als gratis zijn, stelt coalitie

    30 januari 2026 om 14:13
    • Kinderopvang

    Gastouder veroordeeld tot 6,5 jaar cel voor doodschudden baby Anna

    29 januari 2026 om 16:19

Aankomende evenementen

05 Feb
Informatie groep 8 leerlingen MOTION Beweeg College
  • Zuid-Holland
10 Feb
Vakbeurs IPON 2026
  • Utrecht
10 Feb
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht