3 februari 2014 om 17:35
< 1 min lezen

Echte reptielen bij kindercentrum Anne Dak

De kinderen bij kindercentrum Anne Dak waren de afgelopen weken druk in de weer met het thema ‘Wilde dieren’. Ze knutselden krokodillen en diverse andere wilde dieren. Bovendien lazen de pedagogisch medewerkers de kinderen veel dierenverhalen voor, dansten de kinderen op dierenmuziek en maakten ze verschillende dierengeluidjes. Ook het prentenboek van het jaar ‘Krrr…okodil’, dat tijdens Nationale Voorleesdagen vorige week werd voorgelezen sloot goed aan bij het thema.

Het hoogtepunt van dit thema was het bezoek van Exotus Serpenti met echte reptielen! Tijdens de reptielenpresentatie waren de kinderen heel stoer. Ze aaiden een baardagaam, een hagedis die alleen in Australië leeft, en gaven deze zelfs een kusje. Sommige durfals durfden de baardagaam zelfs vast te houden Het spannendste moment was natuurlijk wel de grote slang die Exotus Serpenti had meegenomen. Dit was namelijk een heuse koningspython, die anderhalve meter lang kan worden. Ook durfden sommige kinderen de python vast te houden. Wat een helden! 
 
De kinderen vonden het een erg leuke dag. Zij waren onder de indruk en gingen vol grote verhalen naar huis. Maar eerlijk is eerlijk, ze waren uiteindelijk wel blij dat er geen tijger was gekomen, want dat vonden ze dan toch wel een beetje eng.

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Kinderopvang

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Kinderopvang

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland