31 januari 2013 om 11:54
< 1 min lezen

Buitenschoolse opvang: kinderen boksen op school

OVEZANDE - Boksen, zandschilderen of vlagzwaaien op school. Sinds kort kunnen kinderen dat bijvoorbeeld op basisschool De Zandplaat in het Zeeuwse Ovezande. De drie activiteiten zijn nieuwe vormen van buitenschoolse opvang. Daarover bericht de website van Omroep Zeeland.

Kinderopvang Kibeo en de katholieke basisscholen in Borssele werken intensief samen op het gebied van buitenschoolse opvang. Op Integrale Kindcentra kunnen kinderen van 07.00 tot 19.00 uur worden opgevangen.

Scholen uit Ovezande, Kwadendamme, Heinkenszand en ‘s-Heerenbroek nemen deel aan dit project voor buitenschoolse opvang. Dankzij dit project sluiten de werktijden van ouders beter aan op de tijden waarop onderwijs en kinderopvang wordt geboden op deze scholen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Kinderopvang

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Kinderopvang

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant