27 februari 2013 om 09:44
< 1 min lezen

Bobo Kindercentra kiest eieren voor haar geld

MAASTRICHT - Bobo Kindercentra maakt tijdens haar 25-jarig jubileum in mei haar nieuwe naam bekend. Een andere naam is nodig omdat de uitgever van kindertijdschrift Bobo dreigt te zullen gaan procederen als de Limburgse kinderopvangorganisatie haar huidige naam blijft voeren. Daarover bericht de website van Dagblad De Limburger.

Blink Uitgevers in ‘s-Hertogenbosch geeft onder andere de tijdschriften Taptoe, Okki en Bobo uit. De naam ‘Bobo’ heeft deze uitgeverij beschermd. De kans dat Bobo Kindercentra een eventuele rechtszaak zou kunnen winnen, lijkt dus klein.

Daarom kiest de kinderopvangorganisatie, die één of meer vestigingen in dertien dorpen in Midden- en Noord-Limburg heeft, voor een nieuwe naam.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Kinderopvang

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Kinderopvang

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant