12 december 2012 om 09:31
< 1 min lezen

ADHD en autisme: thema-avond in Vollenhove

VOLLENHOVE - Heeft u een kind met autisme? Of een kind met ADHD? Samen met Brede School Vollenhove en Dimense organiseert Centrum voor Jeugd en Gezin Steenwijkerland morgen de thema-avond 'Een bijzonder kind'. Daarover bericht de website van CJG Steenwijkerland.

De avond is bedoeld voor ouders, opvoeders en anderen die te maken hebben met kinderen met (een vermoeden van) ADHD of autisme.

Vanaf 20.00 uur zijn zij welkom in Kindcentrum Het Kompas  aan de Godfried van Rhenenlaan 1 in Vollenhove. Daar krijgen ze tips, kunnen ze vragen stellen en hebben ze de mogelijkheid om ervaringen uit te wisselen.

Aan deelname aan de thema-avond zijn geen kosten verbonden. Vooraf aanmelden bij CJG Steenwijkerland is vereist.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Meer kinderen dan verwacht aangemeld voor gratis peuteropvang in Zeeuws-Vlaanderen

    Vandaag om 12:12
    • Kinderopvang

    Kinderopvang en basisschool uit Rijssen getroffen door stroomstoring

    Vandaag om 11:17

Aankomende evenementen

14 Jan
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland