25 juli 2012 om 07:18
< 1 min lezen

Jongeren op Centraal Station Zwolle voorgelicht over geslachtsziektes

 

ZWOLLE – GGD IJsselland gaf maandag bij het Centraal Station van Zwolle voorlichting over geslachtsziektes aan jongeren die op vakantie gaan. Het blijkt dat een groot aantal jongeren niet goed weet hoe gevaarlijk soa's en het hiv-virus zijn. Dat meldt de website van RTV Oost.

 

Jongeren lopen in bijvoorbeeld Spanje en Turkije meer kans op een soa of hiv-infectie. Na de zomervakantie zullen vermoedelijk veel jongeren met een geslachtsziekte aankloppen bij de GGD.

Nabij het Zwolse Centraal Station, onder andere op de plaats waar jonge vakantiegangers in de touringcars stappen, deelden voorlichters van de GGD gratis condooms uit. De komende dagen bezoeken zij ook enkele campings in Ommen om daar te vertellen over de gevaren van onveilig vrijen.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Student vecht sanctie studentenvereniging aan wegens drugsgebruik

    Gisteren om 09:32
    • Universiteit

    Politieonderzoek Universiteit Utrecht na vuurwapendreiging afgerond

    Gisteren om 09:01

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland