8 mei 2014 om 08:35
< 1 min lezen

Inschrijving geopend voor Special Educational Needs conferentie 2014

De Nationale SEN Conferentie is een nascholingsbijeenkomst voor onderwijsprofessionals uit het basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De invoering van het Passend onderwijs brengen nieuwe spelregels met zich mee voor het omgaan met kinderen met extra ondersteuningsbehoeften. Op de conferentie zullen dertig sprekers actuele theoretische informatie bieden en praktische toepassingen uitleggen.

In zes rondes worden lezingen verzorgd met thema’s als gedragsproblemen, moeilijkheden met rekenen of taal, intelligentie en autisme, problemen met horen, zien of communiceren en het praktische gebruik van ICT-hulpmiddelen.

De conferentie vindt plaats op 17 september op locatie De Reehorst in Ede. Het inschrijfgeld is 259,- euro per deelnemer, maar wie zich voor 15 juli aanmeld profiteert van 60,- euro vroegboekkorting. De kosten zijn inclusief lunch, documentatiemateriaal en een certificaat van deelname. Inschrijven kan via www.lexima.nl/sen2014.

© Nationale Onderwijsgids
 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Basisonderwijs

    OCW organiseert regiobijeenkomsten over toekomstig scholenaanbod

    Vandaag om 15:23
    • Basisonderwijs

    Kindcentrum Grootschermer heeft 32 leerlingen, maar mag van dorpsraad niet verdwijnen

    Vandaag om 10:10

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland