24 augustus 2012 om 07:11
< 1 min lezen

Veel nieuwe studenten op Gereformeerde Hogeschool Zwolle

ZWOLLE - De Gereformeerde Hogeschool in Zwolle is in trek. Hoewel de inschrijving voor komend studiejaar nog niet gesloten is, hebben nu al 488 kersverse studenten zich aangemeld voor een opleiding aan de Zwolse hogeschool. Een unicum. Daarover bericht Weblogzwolle.nl.

Godsdienst-Pastoraal Werk en Verpleegkunde zijn in de jaargang 2012-2013 bijzonder populaire studies. Dat geldt ook voor het ‘Keuzejaar’, waarvoor dit studiejaar voor het eerst kan worden gekozen. Tijdens het ‘Keuzejaar’, een propedeusejaar, worden studenten van de Gereformeerde Hogeschool persoonlijk begeleid bij hun studiekeuze.

Wie nog geen keuze voor een opleiding heeft gemaakt, kan zich woensdag tijdens de open avond (19.00-21.00 uur) van de hogeschool laten voorlichten.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Mbo-vacatures staan open, maar het aantal hoogopgeleiden neemt steeds meer toe

    Gisteren om 12:53
    • HBO

    Hogeschool Inholland en Spaarne Gasthuis gaan samenwerken in oncologische zorg

    18 september 2025 om 10:01

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland