2 augustus 2012 om 13:07
< 1 min lezen

Uitreiking Studenten Ondernemersprijs 2012 in Den Haag

DEN HAAG - Welke student wint dit jaar de Studenten Ondernemersprijs? Deze prijs wordt op 6 september voor de vijfde maal uitgereikt. Plaats van handeling is de Kloosterkerk aan het Lange Voorhout in Den Haag (16.30-18.30 uur).

Zes studenten van Nederlandse instellingen voor hoger beroepsonderwijs en wetenschappelijk onderwijs zijn doorgedrongen tot de finale. In totaal deden 51 studenten uit zeventien studentensteden met hun studentenbedrijf mee aan de Studenten Ondernemersprijs 2012. Opvallend is dat circa negentig procent van hen personeel in dienst heeft.

De Studenten Ondernemersprijs kan rekenen op partners als Metro, ABN AMRO, FMO, Kamer van Koophandel, de Staatsloterij en het ministerie van Economische Zaken.

Via Perssupport.nl

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    LSVb roept studenten op massaal te gaan stemmen tijdens verkiezingen

    10 oktober 2025 om 15:50
    • HBO

    Bonden willen meer aandacht voor het onderwijs in aanloop naar verkiezingen

    10 oktober 2025 om 13:01

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant