4 september 2012 om 16:28
< 1 min lezen

Tienjarig jubileum Centrum voor Israëlstudies in Christelijke Hogeschool Ede

EDE – Op donderdag 6 september viert het Centrum voor Israëlstudies (CIS) zijn 10-jaar jubileum, zo meldt Edestad.nl. De conferentie die ter ere van het jubileum wordt gehouden, vindt plaats in de Christelijke Hogeschool in Ede. Rabbi prof. Moshe Silberschein, rector van een gerenommeerde rabbijnenopleiding in Jeruzalem, zal die dag de belangrijkste gastspreker zijn.

Tijdens de conferentie zullen de sprekers proberen te verklaren wat de Joodse traditie de mensheid te zeggen heeft in onze gestreste samenleving en wat de viering van de sabbat hierin kan betekenen. De dag zal worden geopend door de directeur van de Academie voor Theologie van de CHE, drs. Leo van Hoorn.

Tijdens de ceremonie zal er een woord van dank worden uitgesproken voor het 10-jarig bestaan van het CIS. In de middag treed de Klezmer band ‘Vilde Katshke’ onder leiding van Gottfrid van Eck op. Verder worden er enkele workshops verzorgd.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Samenwerking om studiesucces Caribische studenten te vergroten is verlengd tot eind 2028

    Vandaag om 14:16
    • HBO

    Hogeschool Utrecht noemt commotie over feestdagen in jaarrooster ‘groot misverstand’

    Vandaag om 10:05

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant