18 december 2014 om 12:47
< 1 min lezen

Studenten lopen SantaRun 4 UNICEF in Nijmegen

Vandaag lopen studenten van de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN) en de Nijmeegse Radboud Universiteit de SantaRun. Deze jaarlijkse hardloopwedstrijd wordt georganiseerd door vierdejaars studenten van de HAN. Met de wedstrijd wordt geld ingezameld voor UNICEF.

Net als voorgaande jaren is de opbrengst van de SantaRun 4 UNICEF bestemd voor de ‘Ik ga voor nul’-campagne in Mozambique. De campagne strijdt tegen ondervoeding in dit Afrikaanse land en heeft als doel de kindersterfte terug te brengen naar nul.

Aan de SantaRun, waarbij de deelnemers volgens traditie allemaal verkleed gaan als kerstman, doen zowel studenten van de hogeschool en universiteit als sportverenigingen uit de regio mee. Om de Kerstmannenloop heen worden allerlei activiteiten georganiseerd, zoals een Kerstmarkt en muziekoptredens. De hardloopwedstrijd begint vanavond om 19.00 met een gezamenlijke warming-up. De start en finish zijn aan de Molenstraat in Nijmegen. Meer informatie en foto’s zijn te vinden op www.santarunnijmegen.nl.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Doorstroom van mbo naar hbo neemt na jaren weer toe

    14 november 2025 om 16:02
    • HBO

    Minder studentenkamers beschikbaar en huurprijzen met 3 procent gestegen

    14 november 2025 om 08:40

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht