24 juli 2012 om 11:24
< 1 min lezen

Studenten Hogeschool Windesheim smeden plannen voor woonconcept voor ouderen

ZWOLLE - Lovende woorden voor een groep tweedejaarsstudenten van de deeltijdopleiding Toegepaste Gerontologie van Hogeschool Windesheim. Voor het atelier Wonen met een Plus! presenteerden ze de door hen gemaakte plannen voor een nieuw woonconcept voor ouderen. Hun concepten vielen in goede aarde bij gastdocenten Anneke Nijhoff en Tom Verloop van FAME Groep.

De studenten moesten een programma ontwerpen voor het realiseren van een woonservicegebied. Ook kregen zij de opdracht om een ontwikkelmodel te maken voor een gebiedsgerichte aanpak en voor samenwerking tussen de diverse betrokken partijen in de wijk.

De onderlegger voor de opgave is het door FAME Groep ontwikkelde concept Wonen met een Plus!. Daarin is een integraal pakket van wonen, welzijn, ontmoeten, dagbesteding, diensten en zorg in samenhang ontwikkeld, met als uitgangspunt het behoud van de eigen regie en zelfstandigheid van (kwetsbare) ouderen.

Via Nieuwsbank.nl

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Hogeschool Rotterdam laat studenten beter in vel zitten tijdens de Studentenwelzijnsweek

    Gisteren om 13:20
    • HBO

    Campagne moet studenten overtuigen van toekomst in logistiek

    Gisteren om 10:40

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant