31 juli 2012 om 09:19
< 1 min lezen

Studenten Hogeschool Utrecht geven training in Kenia

UTRECHT - Studenten van Hogeschool Utrecht hebben de afgelopen weken in Kenia businesstrainingen verzorgd op middelbare scholen voor meisjes. Dat meldt de website van Hogeschool Utrecht.

Negen studenten van de opleiding Small Business en Retail Management participeerden in de Rift Valley in een ondernemerschapsproject dat is gericht op het bestrijden van armoede. Zij werkten tijdens dit project samen met studenten van de Keniaanse Moi University. Samen gaven zij workshops over ondernemerschap.

De Keniaanse leerlingen hebben tijdens de workshops geleerd hoe ze zelfstandig een bedrijf kunnen starten. Binnen twee weken moesten ze een businessplan presenteren voor een vakjury. Het businessplan ‘Popcornshop’ (popcorn produceren en verkopen op scholen) werd de winnaar. Van Philips ontving dit project een cheque van vijfhonderd dollar. Met dat startkapitaal kan het verder ontwikkeld worden.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Zeven studenten uit Indonesië nemen internationaal zorgdiploma in ontvangst

    Gisteren om 14:45
    • HBO

    Studenten uit Zeeland laten landelijke onderwijsstaking aan zich voorbijgaan

    10 december 2025 om 14:31

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant