14 september 2012 om 10:26
< 1 min lezen

Studenten Hogeschool Saxion en UT etaleren afstudeerprojecten in Bijenkorf

ENSCHEDE – De hele maand september zijn de afstudeerprojecten van studenten van de opleidingen Industrieel Product Ontwerpen (IPO) van Saxion en Industrieel Ontwerpen (IO) van de Universiteit Twente te zien in de Bijenkorf in Enschede.

Onder de noemer ´Twents Design´ vindt deze actie dit jaar voor de zevende keer op rij plaats. Studenten laten tijdens de septembermaand hun toekomstgerichte productontwerpen aan het grote publiek zien.

Bezoekers aan de Bijenkorf maken kennis met uiteenlopende innovatieve producten, ontwikkeld door jonge, veelbelovende ontwerpers en ingenieurs. De studenten werkten samen met en in opdracht van, vaak regionale, bedrijven en kenniscentra.

Zo is er dit jaar een nieuw giftpack ontwerp voor Grolsch te zien. Ook is er een elektrische scooter te zien met een futuristische uitstraling, in opdracht van scooterproducent Novox. Voor het Enschedese bedrijf 100% FAT is er een innovatieve verrekijker ontworpen, waarmee virtuele objecten bekeken en beleefd worden.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Denk je erover om met studenten samen te wonen? Meld je aan als hospita

    Vandaag om 10:24
    • HBO

    Oud-student begint Instagram challenge om studieschuld binnen twee jaar weg te werken

    Vandaag om 09:48

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland