10 september 2012 om 15:50
< 1 min lezen

Student Filmacademie vat acht Harry Potter-films samen in kwartier

AMSTERDAM – Vorig jaar werd een breed uitgemeten verhaal over een jonge tovenaarsleerling besloten met het achtste en laatste deel. Zelfs voor degene die een hekel heeft aan lezen en het verhaal in filmvorm wil volgen is dit een tijdrovende kwestie. Voor nieuwsgierige mensen met weinig tijd maakte een Nederlandse student aan de Nederlandse Film en Televisie Academie een samenvatting van alle acht films van slechts een kwartier, zo meldt het NRC Handelsblad.

De achttienjarige student, Kees van Dijkhuizen, zette afgelopen dinsdag zijn samenvatting van de acht films online. Inmiddels is het filmpje ongeveer 150.000 keer bekeken.

Van Dijkhuizen is dan wel in de leer voor het vak, maar bepaald geen amateur te noemen. Al zeven jaar lang is hij actief op Youtube waar hij al eerder een vergelijkbare montage van de Spiderman-trilogie achterliet.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van hbo
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • HBO

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • HBO

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland