10 oktober 2012 om 05:11
< 1 min lezen

Samenwerking Van Hall Larenstein en Waterschap Rijn en IJssel

GRONINGEN - Morgen ondertekenen Hogeschool Van Hall Larenstein en Waterschap Rijn en IJssel een samenwerkingsovereenkomst. Beide organisaties gaan voortaan nog nauwer samenwerken.

Waterschappers geven nu al gastcolleges op de hogeschool. En veel stagiairs, afstudeerders en docenten van Van Hall Larenstein vinden hun weg inmiddels binnen Waterschap Rijn en IJssel.

Doel van de samenwerking is om voldoende studenten Land en watermanagement te laten afstuderen met relevante en actuele kennis en kunde om na hun studie als waterschapper aan de slag te gaan.

De samenwerking – die met gesloten beurs plaatsvindt – wordt aangegaan voor een periode van vier jaar en start in het studiejaar 2012-2013. Deze samenwerking heeft betrekking op de hbo-opleiding Land en watermanagement.

Via Nieuwsbank.nl

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Nederland krijgt nationale standaard om vaardigheden te beschrijven

    Vandaag om 15:11
    • HBO

    Minder studenten met een studieschuld, maar sommige van hen hebben extreem hoge schulden

    Vandaag om 09:49

Aankomende evenementen

24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
25 Sep
Conferentie ‘De wereld in de klas: werken met Talen en Wereldburgerschap’
  • Utrecht