19 april 2013 om 15:28
< 1 min lezen

ROC van Twente organiseert Banen- en Loopbaanbeurs

HENGELO - De vestiging van het ROC van Twente in Hengelo organiseert op 19 en 20 april de Banen- en Loopbaanbeurs. Dat staat te lezen op de website Regiotwente.nl.

Op de Banen- en Loopbaanbeurs kunnen geïnteresseerden gratis terecht voor informatie over werk en stageplaatsen. Ook kunnen mensen er informatie krijgen over loopbaanmogelijkheden, het ervaringscertificaat (EVC) en verschillende mbo- en hbo-opleidingen.

Op de beurs zijn verschillende stands van bedrijven, dienstverlenende organisaties en intermediairs (zoals werving en selectie, uitzendbureaus en detacheringbureaus) te vinden. De beurs is een initiatief van POWI/Regio Twente en is georganiseerd vanuit het actieplan Jeugdwerkloosheid en Leerwerkloket Twente.

© Nationale Onderwijsgids / Ype van Woersem

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Winnaars Gouden Steunpilaar voor onderwijs ondersteunend personeel bekendgemaakt

    21 november 2025 om 08:51
    • HBO

    Blijf investeren in het mentaal welzijn van studenten

    20 november 2025 om 14:55

Aankomende evenementen

23 Nov
Voorlichtingsavond ouderen Berechja College
  • Flevoland
25 Nov
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
25 Nov
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel