Pabo-school wil in september 2027 verhuizen naar nieuw onderkomen naast mbo-school
Hoewel nog niet helemaal zeker is of het project überhaupt van start gaat en wie gaat bouwen, zijn de voorbereidende werkzaamheden voor de bouw van de Pabo-hogeschool bij het Graafschap College in Doetinchem van start gegaan. De begindatum van het bouwproject is dus nog niet bekend, maar het doel van Iselinge Hogeschool is om in september 2027 te zijn verhuisd. Dit meldt de Gelderlander.
Half februari besluiten de scholen samen over het bouwproject, waarna ook beslissingen worden genomen over de start ervan en het verantwoordelijke bouwbedrijf. Omwonenden van het Graafschap College aan de Huber Noodstraat zijn alvast op de hoogte gesteld van de beginwerkzaamheden. Deze zijn nodig om de deadline van september 2027 te halen.
Studentenkrimp
De mbo-school het Graafschap College heeft 9.8000 studenten en Iselinge Hogeschool is een kleine instelling met 550 studenten. Omdat ze allebei het aantal studenten zien krimpen, willen ze samen een campus bouwen.