28 september 2012 om 17:36
< 1 min lezen

Hanzehogeschool beste van Noord-Nederland

GRONINGEN – Volgens de nieuwe ranglijst van weekblad Elsevier neemt de Hanzehogeschool Groningen een de derde plaats in van de beste brede hogescholen van Nederland. Het weekblad voerde tests uit welke hogescholen naar verhouding de meeste opleidingen hebben waarover studenten ‘bovengemiddeld tevreden’ zijn.

Hogeschool Avans is van de grote hbo-instellingen met afstand de winnaar met 70 procent. Daarna volgt Hogeschool Zuyd met 47 procent en de Hanzehogeschool met 44 procent. Met een veel lager aandeel volgen hogeschool Saxion (33 procent), Fontys Hogeschool (32 procent), Stenden Hogeschool en de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN) (beide 30 procent).

Elsevier gebruikt de studentenoordelen uit de jongste Nationale Studenten Enquête van onderzoeksbureau ResearchNed, die jaarlijks onder alle studenten wordt verspreid.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Honderden studenten en docenten aanwezig bij protest tegen bezuinigingen hoger onderwijs

    Vandaag om 14:08
    • HBO

    Mbo’ers uit Amsterdam mogen nu ook met korting sporten bij het Universitair Sport Centrum

    Vandaag om 13:25

Aankomende evenementen

09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
10 Dec
Proefstuderen faculteit Managementwetenschappen
  • Landelijk