27 juni 2012 om 18:03
< 1 min lezen

Nero-studenten maken digitaal magazine in drie talen

EINDHOVEN - Vandaag verschijnt in Eindhoven de eerste editie van een gratis digitaal magazine over en voor buitenlandse studenten. Het magazine is verkrijgbaar in het Nederlands, Engels en Chinees en is afkomstig van de hand van studenten van de opleiding Journalistiek van de Fontys Hogeschool die in het kader van project Nero werken op de redacties van het Eindhovens Dagblad en het Brabants Dagblad.

Het magazine belicht in woord, beeld en geluid alle aspecten van het internationale studentenleven in Eindhoven en is vanaf vandaag te bekijken op computer, tablet of smartphone. Er is onder meer aandacht in het blad voor de uitkomsten van een enquête onder driehonderd van de 1.760 internationale studenten in Eindhoven.

In de eerste editie van het magazine komt onder andere een achttal buitenlandse studenten aan het woord. Zij vertellen over hoe zij het (studenten)leven in Eindhoven ervaren.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Veel minder studentenkamers in Amsterdam vanwege particuliere verkoop

    Vandaag om 15:47
    • HBO

    Alcohol populairste drug onder studenten, kwart van hen drinkt schrikbarend veel

    Vandaag om 15:06

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant