11 oktober 2019 om 11:42
< 1 min lezen

Herfstvakantie zorgt al vroeg voor files

De herfstvakantie zorgt deze en komende vrijdag voor een extra drukke avondspits, verwacht de ANWB. Vrijdag begint de vakantie voor de scholen in regio Zuid. De scholen in de regio's Noord en Midden gaan een week later dicht, op vrijdag 18 oktober.

Vrijdag beginnen de files al rond 13.00 uur, verwacht de verkeersdienst. Veel mensen gaan dan op weg naar hun vakantiebestemming. Vooral rond Utrecht en Arnhem zal het druk zijn. Na 19.00 uur is de meeste file-ellende wel voorbij.

Evenementen en wegwerkzaamheden

Ook een aantal evenementen en wegwerkzaamheden kan zorgen voor hinder. Zo is er van 17 tot en met 23 oktober Lego World in Utrecht en zijn zondag 20 oktober veel straten in Amsterdam Centrum afgesloten voor de marathon. Komend weekend is de A2 richting Utrecht dicht tussen de knooppunten Empel en Deil. En ook het werk aan de Galecopperbrug op de A12 bij Utrecht richting Arnhem veroorzaakt vertraging.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Leerlingen uit Spijk trappen Klimaatweek voor jongeren af

    Gisteren om 11:18
    • Basisonderwijs

    Deze school heeft de prijs voor ‘mooiste schoolgebouw van Nederland’ gewonnen

    Gisteren om 09:42

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant