25 juli 2019 om 16:40
< 1 min lezen

9 jaar cel voor verstikken studente

De 20-jarige Michael N. is veroordeeld tot negen jaar cel voor het verstikken van een Duitse studente. De rechtbank in Assen acht doodslag bewezen. De straf komt overeen met de eis van het Openbaar Ministerie.

N. stak vorig jaar op 3 september in een studentenappartement in Emmen de even oude vrouw met een mes in haar hals en liet haar stikken in een kussen. Beiden studeerden aan de hogeschool in Emmen en waren sinds kort huisgenoten. N. belde in de vroege ochtend zelf 112.

Het ambulancepersoneel vond de vrouw in een onnatuurlijke houding naast haar bed en probeerde haar vergeefs te reanimeren. N. zei dat de dood van de vrouw een ongeluk was. Zij zou hem hebben tegengehouden toen hij zelfmoord wilde plegen. Maar volgens de rechter heeft N. haar gestoken en haar hoofd in de kussens gedrukt.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Fraudezaak HvA onderuit: rechter ziet geen bewijs voor plagiaat

    12 december 2025 om 14:53
    • HBO

    Verus en de Vereniging van Algemeen Bijzondere Scholen gaan vanaf januari samen verder

    12 december 2025 om 13:02

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant