27 augustus 2014 om 15:45
< 1 min lezen

Studentencamping Eindhoven gesloten na zware regen

De regen van afgelopen week heeft de plannen van aanstaande studenten die deelnemen aan de introductieweek in Eindhoven letterlijk in het water laten vallen. Het kampeerterrein waarop 2600 studenten sliepen is dinsdag definitief gesloten. Dit meldt Sp!ts. 

Door de zware regenbuien was het kampeerterrein drassig geworden. Dinsdag werd daarom definitief besloten het terrein te sluiten. 2600 aanstaande studenten van Fontys Hogescholen sliepen op de camping. “Studenten waren doorweekt en wilden er niet meer slapen. Ze hebben de hele dag activiteiten, stel je voor dat ze dan in natte kleren in een natte slaapzak in een natte tent gaan slapen. We wilden onderkoeling voorkomen”, lichtte een woordvoerder van Fontys toe.
 
Deze week houdt Fontys ook een introductieweek in Tilburg. Studenten slapen op de camping van safaripark van de Beekse Bergen. Deze camping blijft gewoon open. Afgelopen week had de Technische Universiteit Eindhoven al haar introductieweek. 
 
© Nationale Onderwijsgids  

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    HAN ontvangt fikse boete vanwege slechte beveiliging persoonsgegevens

    Vandaag om 08:57
    • HBO

    Onderwijsinstellingen vooralsnog niet geïnteresseerd in nieuwe hightech campus Schiedam

    Gisteren om 15:56

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant