25 juni 2012 om 17:36
< 1 min lezen

NHL-studenten presenteren marketingideeën voor nederpopband Vangrail

LEEUWARDEN - Communicatiestudenten van de Noordelijke Hogeschool Leeuwarden (NHL) hebben op donderdag 21 juni hun ideeën op het gebied van marketing en grafisch design gepresenteerd om de upcoming band Vangrail aan landelijke bekendheid te helpen.

Vier groepen van het onderwijsthema Marketingcommunicatie presenteerden hun onderzoeksresultaten, marketingstrategie, communicatiemiddelen en begroting aan de band  en de jury. Volgens de ene groep studenten zou de band zich moeten richten op bestaande fans, terwijl een andere groep vindt dat zij de DJ’s moeten overtuigen om Vangrail te draaien op de radio. Weer een andere groep denkt dat social media en vrienden een centrale rol moeten spelen.

Studenten van het onderwijsthema Grafisch Design lieten in zes verschillende groepen hun ideeën zien op het gebied van huisstijl aan de jury. Vangrail reageerde vol enthousiasme op de ideeën. In overleg met de rest van de jury hebben zij een marketingcommunicatieplan en nieuwe huisstijl uitgekozen die door de communicatiestudenten van NHL tot uitvoering zal worden gebracht.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Christelijke studentenvereniging Ichthus weigert spreker vanwege standpunten over Israël

    Vandaag om 15:16
    • HBO

    Onderwijsminister Moes wil verplichte stagevergoeding voor alle studenten

    Vandaag om 11:56

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant