7 maart 2014 om 10:54
< 1 min lezen

Masterclass op Windesheim: Using ICT in the Special Education Classroom

ZWOLLE - Dinsdag geeft Zachary Walker op hogeschool Windesheim in Zwolle de masterclass 'Using ICT in the Special Education Classroom'. Daarover bericht de website van Windesheim.

Walker is werkzaam als assistant professor aan Nanyang Technological University/National Institute of Education in Singapore. Zijn werk draait om de vroege jeugd en speciale onderwijsbehoeften. De masterclass zal worden ingeleid door Sui Lin Goei, lector Onderwijszorg aan Windesheim.

Welkom tijdens de masterclass zijn studenten van de master Special Educational Needs (MSEN) en master Learning & Innovation (MLI), evenals alumni, werkveldassessoren en collega’s uit het werkveld.

De masterclass op Windesheim begint om 18.30 uur en duurt tot 21.00 uur en is gratis toegankelijk voor de studenten van bovengenoemde masters. Vooraf aanmelden is vereist.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van hbo
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • HBO

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • HBO

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland