10 augustus 2012 om 10:04
< 1 min lezen

Jubilerend Avans verhuurt talent

'S-HERTOGENBOSCH - Avans Hogeschool bestaat 200 jaar en viert dat feest graag samen met de provincie Noord-Brabant waar de jubilaris gevestigd is. Brabantse ondernemers, instellingen en verenigingen kunnen daarom nog tot 5 oktober talent van Avans inhuren om een klus te klaren. Dat meldt KlikBedrijvig.nl.

Voor het inhuren van studenten of personeel van Avans moet een kleine vergoeding betaald worden, maar organisaties zonder winstoogmerk kunnen zelfs gratis een beroep doen op het aanwezige talent. De opbrengsten gaan naar een goed doel. De studenten kunnen wel studiepunten verdienen.

Daarnaast krijgen studenten door het project ‘Rent a Talent’ de kans om ervaring op doen en hun talenten in te zetten voor de maatschappij. Geïnteresseerden kunnen talent aanvragen via een speciale website.

© Nationale Onderwijsgids / Arend Jan Wonink

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Hogeschool Inholland en Spaarne Gasthuis gaan samenwerken in oncologische zorg

    Vandaag om 10:01
    • HBO

    Onderzoek: Ritalin helpt studenten zonder ADHD niet bij tentamens

    Gisteren om 15:03

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht