27 december 2017 om 16:15
< 1 min lezen

DUO wil dienstverlening verbeteren met hulp van jongeren

Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) heeft plannen om de dienstverlening beter te laten aansluiten bij de belevingswereld van studenten. De Jongerenadviesraad moet helpen om die verbeteringen door te voeren. Dat meldt DUO.

Zowel studenten, oud-studenten als vertegenwoordigers van studentenorganisaties vertegenwoordigen de adviesraad. De bedoeling is dat deze groep jongeren DUO advies geeft over wat er verbeterd kan worden in de dienstverlening richting studenten.

De Jongerenadviesraad komt maandelijks één keer samen, in het bijzijn van een paar medewerkers van DUO. Op de agenda staan per overleg één of twee thema’s die worden besproken. Die thema’s mag de adviesraad in principe zelf uitkiezen. In enkele gevallen bepaalt DUO wat er ter tafel komt. 

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van hbo
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • HBO

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • HBO

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland