13 november 2017 om 11:00
< 1 min lezen

Bijna twintigduizend bezoekers op open dag Hanzehogeschool

De open dag van afgelopen zaterdag heeft een recordaantal bezoekers getrokken. Bijna twintigduizend bezoekers bezochten een van de locaties van de Hanzehogeschool in Groningen en Leeuwarden. Dat zijn er ruim duizend meer dan vorig jaar. Dit meldt de Hanzehogeschool.

Potentiële studenten konden kennismaken met de opleidingen door voorlichtingen te bezoeken, de sfeer te proeven en in gesprek te gaan met docenten en studenten. Voor het Prins Claus Conservatorium was dit de eerste open dag in het vernieuwde gebouw aan de Veemarktstraat. Na een lange tijd van bouwwerkzaamheden lieten docenten en studenten het gebouw met trots zien aan potentiële studenten en overige belangstellenden.

Tijdens deze Open Dag werd extra aandacht besteed aan de masteropleidingen van de Hanzehogeschool. De school biedt zowel voltijd, deeltijd als duale masters aan in de belangrijkste studierichtingen. Deze masters sluiten prima aan bij de bacheloropleidingen, waardoor er geen schakeljaar gevolgd hoeft te worden. Op die manier is het mogelijk om binnen vijf of zes jaar naast een bachelor ook een mastergraad op zak te hebben. Kijk hier voor een overzicht van alle masteropleidingen van de Hanzehogeschool Groningen.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Voornamelijk Duitse studenten volgen een opleiding in Limburg

    26 november 2025 om 14:08
    • HBO

    Vanaf 2026 kunnen Google en Microsoft vervangen worden voor Europese clouddienst in onderwijs

    26 november 2025 om 09:46

Aankomende evenementen

27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht
28 Nov
PROMIS-ES symposium
  • Landelijk
03 Dec
Oratie Daan van Uhm
  • Limburg