24 september 2021 om 15:30
< 1 min lezen

Avans Hogeschool doet oproep om internationale student aan kamer te helpen

Avans Hogeschool gaat proberen om de internationale studenten aan een kamer te helpen. Aan iedereen die daar ruimte voor heeft, vraagt Avans om tijdelijk een internationale student als logé op te vangen totdat ze eigen onderdak hebben gevonden. Dit meldt Avans Hogeschool.

Het is crisis op de woningmarkt. Dat merken (internationale) studenten die op zoek zijn naar een kamer ook. De nood is inmiddels zo hoog dat Avans Hogeschool haar medewerkers en inwoners van de regio’s Breda, Tilburg en Den Bosch vraagt of ze een kamer tijdelijk beschikbaar hebben om onderdak te kunnen bieden.

Voor Avans gaat het om 64 studenten in Breda en 18 studenten in Den Bosch. Sommige studenten moeten nu zelfs hun studie afbreken omdat ze geen woning kunnen vinden.

De hogeschool heeft de afgelopen tijd wel naar diverse alternatieven gezocht. Van hotels en campings tot aan anti-kraak en leegstaande panden. Hier is alleen nog geen oplossing uit gekomen.

Geïntresseerden kunnen voor meer informatie en vragen terecht bij het International Office van Avans.

Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Studiekiezers maken kennis met Topopleidingen bij Open Avond Inholland Amsterdam

    Vandaag om 12:44
    • HBO

    HAN start masteropleiding voor toekomstbestendige zorg

    Gisteren om 13:54

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant