4 juli 2012 om 16:46
< 1 min lezen

Actieagenda ondertekend in regio Haaglanden

DEN HAAG – Op donderdag 28 juni zetten verscheidene onderwijsinstellingen, ondernemers en gemeenten in de regio Haaglanden hun handtekening onder de 'Actieagenda Geslaagd in het Vak 2012 - 2015', zo staat te lezen op de website van InHolland.

De actieagenda heeft als doel om een kwalitatieve impuls te geven aan het functioneren van de regionale onderwijs- en arbeidsmarkt. Hogeschool Inholland Den Haag draagt bij door zich in te zetten om het personeelstekort in het onderwijs terug te dringen en ondernemerschap te stimuleren via het onderwijs.

In het najaar van 2011 hebben onderwijsinstellingen, ondernemers en gemeenten in de regio Haaglanden samen een plan op poten gezet om het onderwijs en de arbeidsmarkt in de stad, in de Haagse regio en in de metropoolregio Den Haag-Rotterdam beter op elkaar te laten aansluiten. Het dreigende tekort aan vakmensen in de techniek, de zorg en het voortgezet onderwijs was voor alle partijen reden om gezamenlijk een plan voor de toekomst te bedenken.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Wachttijd studentenkamer in Utrecht wéér toegenomen

    5 december 2025 om 11:19
    • HBO

    Hoger onderwijs gaat opnieuw demonstreren

    4 december 2025 om 13:05

Aankomende evenementen

09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
10 Dec
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel