9 juli 2018 om 11:48
< 1 min lezen

Aanzienlijke schade na brand Avans Hogeschool

Vanwege een grote brand in de buurt van station Den Bosch lag het treinverkeer van en naar de Brabantse stad een aantal uren stil. De brand woedde in een gebouw van Avans Hogeschool aan de Parallelweg. Dit melden ANP en NU.nl.

De brand woedde in Akademie voor Kunst en Vormgeving (AKV) St. Joost aan de Parallelweg, onderdeel van Avans Hogeschool. De opleidingen van de kunstacademie waren daar sinds vorig jaar tijdelijk gehuisvest. De brand heeft niet direct gevolgen voor het onderwijs, omdat het collegejaar afgelopen vrijdag net is afgelopen. 

De hogeschool kan de omvang van de schade nog niet goed inschatten. Op foto’s is aanzienlijke schade aan de buitenkant van het gebouw te zien. Waarschijnlijk lagen binnen niet veel kunstwerken meer, zegt de woordvoerder. In het gebouw hebben diverse kunstenaars hun atelier.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

 

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Voornamelijk Duitse studenten volgen een opleiding in Limburg

    Vandaag om 14:08
    • HBO

    Vanaf 2026 kunnen Google en Microsoft vervangen worden voor Europese clouddienst in onderwijs

    Vandaag om 09:46

Aankomende evenementen

25 Nov
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
25 Nov
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht