30 november 2012 om 08:11
< 1 min lezen

Haagse Mechatronicastudenten naar finale WorldSkills

DEN HAAG - Twee studenten van de opleiding Mechatronica van ROC Mondriaan hebben zich van hun beste kant laten zien tijdens de allerlaatste kwalificaties voor WorldSkills. Dankzij hun bijzondere prestatie mogen ze volgend jaar in Duitsland meedoen aan WorldSkills. Daarover bericht de website van de Haagse onderwijsinstelling.

Geheel in de sfeer van deze tijd overhandigden twee Zwarte Pieten tijdens de ochtendpauze de tickets aan Mechatronicastudenten Rick en Menno.

Daarbij was een cameraploeg van Bureau Top aanwezig. Ook hun ouders en werkgevers van hun BPV-bedrijven waren getuige van de overhandiging.

Van 2 tot en met 7 juli strijden jonge vakmensen tijdens WorldSkills in verschillende vakgebieden tegen elkaar om de titel ‘Beste vakman/vakvrouw van de wereld’: de wereldkampioenschappen voor beroepen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Mbo’ers zijn erg belangrijk voor een gezonde arbeidsmarkt

    Vandaag om 09:24
    • MBO

    Utrecht lanceert U-Match: asielzoekers direct aan het werk en in de klas

    Gisteren om 09:25

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland