31 juli 2015 om 08:24
< 1 min lezen

Freelunch organiseert interactieve webinars voor Werkend Nederland

Freelunch organiseert vanaf maandag 3 augustus dagelijks om 12:15 uur de "Freelunch Summer School" in de vorm van live, interactieve webinars. Het programma om werkend Nederland nieuwe inzichten te geven is een samenwerking met NIMA, Thema, en Socialmedia.nl. In augustus vinden de twintig live webinars plaats. De webinars zijn gecategoriseerd in vijf verschillende thema's: Persoonlijke Ontwikkeling, Communicatie, Management & Coaching, Marketing, en Trends.

Op het gebied van Persoonlijke Ontwikkeling kan bijvoorbeeld de creativiteit in de deelnemer naar boven worden gehaald met TEDx spreker Harry van der Schans. Voormalig acteur Jeu Consten gaat in op de kenmerken van een goede presentatie tijdens een sessie Communicatie. Trends als Google’s Internet of Things en Facebook’s Virtual Reality worden toegelicht door Remco Vroom, director en partner van TABWORLD. En ter afsluiting van het programma geeft Anje-Marijcke van Boxtel, coach van het Volvo Ocean Race Team, een minicursus coaching.

De deelnemer bepaalt zelf welke webinars hij of zij volgt; op de website https://www.onlineseminar.nl/freelunch/ kan een agenda worden samengesteld. Deelname is gratis en tijdens de uitzendingen kunnen deelnemers vragen stellen aan de sprekers.Zo wordt werkend Nederland ook tijdens de zomer, elke lunch bijgepraat en geïnspireerd.

Freelunch is een initiatief van OnlineSeminar en biedt nieuwe zakelijke inzichten in de vorm van live, interactieve webinars. In 30 minuten geven topsprekers, hoogleraren, ondernemers en auteurs een minicollege

Meer informatie over het programma is te zien op www.onlineseminar.nl/freelunch.

© Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Cursus voor inwoners van Harderwijk die weinig met het openbaar vervoer reizen

    10 september 2025 om 13:49
    • Cursussen

    Radiozenders spelen grote rol in Week van Lezen en Schrijven

    9 september 2025 om 13:43

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht