11 maart 2015 om 14:01
< 1 min lezen

Financiering Internationale School Arnhem is rond

De financiering voor een nieuw gebouw van de Internationale School Arnhem is zo goed als rond. De school is op dit moment verdeeld over twee locaties. Op de nieuwe locatie komen zowel kinderopvang, basisonderwijs als voortgezet onderwijs onder één dak. Dit meldt de Gelderlander.

Met de bijdragen van Stadsregio Arnhem Nijmegen, gemeente Nijmegen en de regio Food Valley is de benodigde negen miljoen euro binnen. Nu moeten de bouwplannen uitgewerkt worden. Als alles volgens plan verloopt, gaat de school eind 2016 open.

De initiatiefnemers en tevens geldschieters van de school zijn provincie Gelderland, gemeente Arnhem en de onderwijsbesturen Quadraam en De Basis. De nieuwe school biedt onderwijs en opvang voor kinderen van nul tot achttien jaar en moet ook een ontmoetingsplek worden voor de families van de schoolgaande kinderen. 

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Basisonderwijs

    Lerarenopleidingen primair onderwijs besteden veel aandacht aan taal en rekenen

    Vandaag om 12:51
    • Basisonderwijs

    Leerlingen basisschool Het Spinnewiel vragen extra aandacht voor verkeersveiligheid

    Vandaag om 11:15

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland