22 april 2021 om 11:00
< 1 min lezen

Femke Halsema en Ilse de Lange in nieuwe reeks College Tour

De Amsterdamse burgemeester Femke Halsema, dokter Marcel Levi en zangeres Ilse de Lange zijn binnenkort te gast in een nieuw seizoen van College Tour. Dat heeft KRO-NCRV donderdag bekendgemaakt.

llse de Lange bijt de spits af op 11 mei. Daarna volgen op 18 mei Marcel Levi, die tijdens de coronacrisis leiding gaf aan een groep ziekenhuizen in Londen, en op 8 juni Femke Halsema. De andere drie gasten van dit seizoen worden later gemeld.

Aanmelden

De opnames vinden de komende weken plaats. Vanaf donderdagmiddag kunnen studenten die interesse hebben in het bijwonen van een opname zich melden via de website van KRO-NCRV. Vanwege de coronamaatregelen is het aantal kaarten beperkt.

Terug van weggeweest 

Het programma was twee jaar afwezig op televisie, toen Twan Huys bij RTL4 een talkshow presenteerde. Nu hij weer terug is bij de NPO gaat ook het programma weer door. Huys presenteerde het programma eerder elf jaar lang. In 2019 werd er één seizoen gemaakt met Matthijs van Nieuwkerk als presentator.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Cursus voor inwoners van Harderwijk die weinig met het openbaar vervoer reizen

    10 september 2025 om 13:49
    • Cursussen

    Radiozenders spelen grote rol in Week van Lezen en Schrijven

    9 september 2025 om 13:43

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht