8 mei 2015 om 09:39
< 1 min lezen

FCB Kinderopvang organiseert werkconferentie Beroepsethiek

Op vrijdagmiddag 29 mei organiseert FCB Kinderopvang de werkconferentie Beroepsethiek in de kinderopvang. De werkconferentie is bedoeld voor leidinggevenden en pedagogisch medewerkers. De conferentie op 29 mei sluit het gelijknamige pilotproject af. Dit project is opgesteld omdat onder meer werkgevers- en werknemersorganisaties bijscholingscursussen willen ontwikkelen over beroepsethiek in de kinderopvang. Dit meldt Brancheorganisatie Kinderopvang.

Bij ethiek gaat het over alledaagse dingen, zoals communicatie met ouders, collega’s en kinderen tot Voedingsbeleid en uitstapjes. Reflectie over deze onderwerpen is belangrijk voor leidinggevenden en pedagogisch medewerkers om steviger in de schoenen te staan, benadrukt de Brancheorganisatie.

De conferentie wordt ingeleid door de dagvoorzitter, waarna er een bijdrage komt van een gastspreker. Verder zijn er ook twee workshops ‘reflectie moet je doen’ en reflectie kun je leren’. Deelnemers van de conferentie ontvangen na afloop een certificaat. De conferentie op 29 mei is van 13.00 tot 17.00 uur bij FCB Kinderopvang in Utrecht. Deelname is kosteloos. Voor opgave moet een mail gestuurd worden naar kinderopvangethiek@gmail.com. De inschrijving sluit op vrijdag 15 mei. 

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Cursus voor inwoners van Harderwijk die weinig met het openbaar vervoer reizen

    Gisteren om 13:49
    • Cursussen

    Radiozenders spelen grote rol in Week van Lezen en Schrijven

    9 september 2025 om 13:43

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht