4 februari 2013 om 07:52
< 1 min lezen

Eigen nieuwszender voor basisschool De Kerneel

NEDERWEERT - Woensdagmiddag namen leerlingen van basisschool De Kerneel het allereerste Kerneel Journaal op. De school uit Nederweert is de eerste Nederlandse basisschool met een eigen nieuwszender. Dat meldt Nederweert24.nl.

Elke uitzending van het Kerneel Journaal wordt online gepubliceerd op het eigen YouTube-kanaal van de nieuwszender. Doel van het wekelijkse journaal is om ouders en kinderen te informeren over het wel en wee op De Kerneel.

Douwe Egberts Nederland heeft samen met De Kerneel een studio laten bouwen op school. Deze hulp heeft De Kerneel te danken aan het feit dat zij een wedstrijd van de koffiebrander heeft gewonnen.

Daardoor mag de school eenmalig gebruikmaken van de dienstverlening van reclamebureau Taxi. Besloten werd om een eigen nieuwszender te beginnen.

Een van de nieuwsitems in het eerste Kerneel Journaal op YouTube is de feestelijke start van de nieuwe nieuwszender.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Koen Becking wordt nieuwe staatssecretaris voor funderend onderwijs

    Gisteren om 15:46
    • Basisonderwijs

    Onderzoek naar digitale weerbaarheid in het onderwijs

    Gisteren om 10:35

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland