3 juli 2012 om 10:51
< 1 min lezen

Zomeractiviteiten Nationaal Onderwijsmuseum

DORDRECHT - Per 1 juli 2012 is het Nationaal Onderwijsmuseum niet langer te vinden in Rotterdam. In afwachting van de renovatie van de nieuwe locatie De Holland is het museum nu tijdelijk gevestigd aan de Nieuwe Haven 26 in Dordrecht. Dat meldt ROC.nl.

Aan de Nieuwe Haven is het Nationaal Onderwijsmuseum alleen geopend op afspraak en ter gelegenheid van bijzondere evenementen en activiteiten. Maar speciaal voor kinderen gaan de deuren van het museum deze zomer open. Zo worden van 7 juli tot en met 19 augustus 2012 bijvoorbeeld workshops schilderen en tekenen georganiseerd aan de Nieuwe Haven.

Naar verwachting vindt de officiële heropening van het Nationaal Onderwijsmuseum in De Holland in Dordrecht plaats in september 2014.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Ex-docent Pieter Zeeman Lyceum had relatie met minderjarig meisje

    5 december 2025 om 15:43
    • Docenten

    Nieuwe regeling normering topinkomens onderwijssectoren 2026

    4 december 2025 om 14:00

Aankomende evenementen

09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
10 Dec
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel