31 januari 2013 om 15:02
< 1 min lezen

Startschot Techniekagenda Haaglanden in Museon

DEN HAAG – Een week geleden werd in het Haagse Museon het startschot voor de Techniekagenda Haaglanden gegeven. Onderwijswethouder Ingrid van Engelshoven van de gemeente Den Haag was een van de aanwezigen tijdens de overhandiging van een cheque van 637.500 euro door het Platform Bètatechniek. Daarover bericht de website van ROC Mondriaan.

De Techniekagenda Haaglanden heeft als doel dat een groter aantal leerlingen kiest voor een technische beroepsopleiding. En dat over vier jaar tien procent meer leerlingen met een diploma uitstroomt naar de technieksector.

Circa zestig partners uit het onderwijs, van overheidsinstellingen en uit het bedrijfsleven gaan zich inspannen om het technisch onderwijs aantrekkelijker op de kaart te zetten.

Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap subsidieert de Techniekagenda Haaglanden.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Docenten

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Docenten

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant