5 juli 2012 om 11:29
< 1 min lezen

Start meldpunt Commissie onderzoek Amarantis

DEN HAAG - Om zoveel mogelijk informatie te kunnen verzamelen over de financiële problemen bij Amarantis Onderwijsgroep, is de Commissie onderzoek Amarantis gestart met een meldpunt.

Dit meldpunt biedt mensen die betrokken zijn (geweest) bij Amarantis Onderwijsgroep en die informatie hebben over de ontstane situatie, de mogelijkheid om contact op te nemen met de commissie.

Amarantis Onderwijsgroep is een onderwijsinstelling voor middelbaar beroepsonderwijs en voortgezet onderwijs. Zij is actief in de regio’s Amsterdam, Almere en Amersfoort.

Eind 2011 raakte Amarantis Onderwijsgroep in de financiële problemen. Reden voor demissionair minister Marja van Bijsterveldt van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap om de onderzoekscommissie in te stellen. Medio oktober 2012 verwacht de Commissie onderzoek Amarantis haar het onderzoeksrapport te kunnen overhandigen.

Via persbericht Onderzoekamarantis.nl

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Actievoerders uit Groningen onderweg naar Amsterdam voor landelijke onderwijsstaking

    Gisteren om 12:21
    • Docenten

    Steeds meer docenten met een WW-uitkering terwijl het lerarentekort nog niet is afgenomen

    Gisteren om 10:27

Aankomende evenementen

09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
10 Dec
Proefstuderen faculteit Managementwetenschappen
  • Landelijk