9 januari 2013 om 11:02
< 1 min lezen

Schoolfruit voor leerlingen Oldebroek

OLDEBROEK - Vier basisscholen in de gemeente Oldebroek zijn gestart met een schoolfruitproject. Om dit te vieren ontvingen alle leerlingen gisteren schoolfruit. Daarover bericht de website van De Stentor.

Het project wordt gefinancierd door de ouders van leerlingen. Elke week krijgen hun kinderen op school drie stuks fruit.

De belangstelling voor het schoolfruitproject valt de directeur van C.N.S. De Regenboog enigszins tegen. Slechts vier van de in totaal vijftien scholen in de gemeente Oldebroek doen daaraan mee. En op de deelnemende scholen nemen lang niet alle leerlingen deel aan het project.

Toch doet C.N.S. De Regenboog mee aan het schoolfruitproject. De directeur zegt dat het gezonde project een kans verdient en wellicht moet groeien.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Docenten

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Docenten

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant