17 augustus 2012 om 07:49
< 1 min lezen

Proef met tablets op basisschool Bakel

BAKEL - Leerlingen van basisschool De Kleine Kapitein in het Brabantse Bakel doen mee aan een proef om na te gaan of tablets in de toekomst schoolboeken en schriften in het primair onderwijs kunnen gaan vervangen. Daarover bericht het Eindhovens Dagblad. Ook een aantal scholen in Helmond doet mee aan het experiment.

Alle kinderen uit groep 4 hebben daartoe een tablet gekregen, die geleverd zijn door stichting Snappet. Deze stichting zet zich in voor (technologische) innovatie in het onderwijs.

Snappet wil op den duur dat niet alleen oefeningen en lessen digitaal en interactiefbeschikbaar zijn, maar ook moderne vormen van samenwerken, kennis vergaren, adaptief leren, video en educatieve spelletjes mogelijk worden onder begeleiding van de leerkracht.

“We besparen doordat de school minder boeken hoeft te kopen. De kosten wegen bijna tegen elkaar op”, aldus directeur Huub Lambert van De Kleine Kapitein.

© Nationale Onderwijsgids / Arend Jan Wonink

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Ziekteverzuim in het voortgezet onderwijs stijgt met 0,2 procent

    Vandaag om 11:16
    • Docenten

    Onderwijsinspectie wil betere scholing voor zij-instromers binnen het mbo

    Gisteren om 11:29

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht