2 oktober 2020 om 17:00
< 1 min lezen

OM wil tbs voor aspirant-zwemleraar wegens ontucht met 9 jongetjes

Een 22-jarige aspirant-zwemleraar die volgens het Openbaar Ministerie negen jongetjes in hun kruis betastte, moet daarvoor tbs met voorwaarden opgelegd krijgen. Daarnaast eiste het OM vrijdag voor de rechtbank in Arnhem 360 dagen cel die hij al heeft vastgezeten in voorarrest.

De man uit Arnhem was net klaar met zijn jeugd-tbs-behandeling voor eerdere zedendelicten, toen hij stage ging lopen bij een Arnhemse zwemvereniging. Tussen januari en eind mei 2019 kneep en betastte hij in Arnhem onder water de jongetjes van 6, 7, en 8 jaar in hun zwembroek.

Dat gebeurde veelal afgezonderd van de groep tijdens het ondersteunen bij schoolslag in het diepe en terwijl verderop ouders aan de rand van het bad stonden te kijken. Een jongetje moest ook met zijn hand in de zwembroek van de meester.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Minder arbeidsongevallen, maar burn‑out blijft groot probleem in onderwijs

    Gisteren om 11:34
    • Docenten

    Mbo‑medewerkers krijgen jaarlijks 500 euro voor scholing

    Gisteren om 09:16

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht